Custom made game outdoor

custom made gps game outdoor amsterdam
  • Gamification
  • Stadsspel
  • Buiten
  • Vanaf 15

Custom made game outdoor

Een Custom made game outdoor is een gepersonaliseerd outdoor gameTijdens de Custom made game outdoor van UP Events creëren we een interactief spel dat met jullie eigen input samengesteld wordt. Hierdoor krijgt het spel een persoonlijke touch, waardoor de deelnemers met nog meer plezier en enthousiasme de strijd met elkaar aan gaan.

De Custom made game outdoor is een activiteit voor teams van 5-8 personen. Door middel van het gebruik van een tablet gaan de teams de vragen en opdrachten beantwoorden, raadsels oplossen en clues vinden om als winnaar uit de strijd te komen. De teams krijgen vragen door te lopen langs verschillende GPS-punten en zo proberen zoveel mogelijk punten te scoren. Het speelveld van het spel is afhankelijk van jullie keuze. Dit kan een stadscentrum of een park in nabije omgeving zijn. Het tijdstip en aantal deelnemers is geheel aan jouw wensen aan te passen. Grote groepen, kleine groepen; het maakt allemaal niet uit.

De vragen en opdrachten in de game worden op maat gemaakt. We gebruiken vaste spelelementen om de deelnemers op een speelse manier tot een echt team te maken. Bovendien raken ze bekend met de omgeving. We integreren de visie, kernwaarden, bedrijfscultuur, producten en informelere aspecten van een organisatie maar vergeten zeker niet het fun gehalte. Denk aan leuke weetjes, ludieke foto opdrachten. De mogelijkheden zijn zeer divers. De deelnemers hebben op deze manier plezier en komen tot mooie inzichten.

Keywords: op maat, plezier en fun, serious gaming, betrokkenheid, bedrijfskernwaarden, teambuilding

Wat is er onder andere mogelijk

  • Open en multiplechoicevragen
  • Open vragen, waar deelnemers hun visie op een vraagstuk kunnen geven
  • Vragen waarbij ze een foto of video als antwoord moeten invoeren
  • Vragen over een foto of video die in beeld tevoorschijn komen
  • After answer clues: bij goed beantwoorde vragen ontvang je extra informatie (bijvoorbeeld letters, waar je bij de finish een eindwoord of zin moet raden)

Voorbeeldvragen

  • Welke UP Events collega zien we in zijn jonge jaren afgebeeld op bovenstaande foto?
  • Hoeveel nationaliteiten zijn er actief bij UP Events?
  • Maak een foto waarop jullie op een creatieve manier de kernwaarden van UP Events uitbeelden

Bij het goed beantwoorden van deze vraag in de cutom made game indoor, ontvangen jullie een letter voor het eindwoord!

  • Vorm een zin met 6 woorden die allemaal met de U van UP Events beginnen
  • Jullie hebben het eindpunt bereikt, probeer met de letters, die je verzameld hebt bij het goed beantwoorden van de vragen, het eindwoord te raden!

HINT: Don’t be wrong!

  • Je begeeft je nu op de ‘Magere Brug’ in Amsterdam. Waar vindt deze naam zijn oorsprong? (multiplechoice)

UP Events zorgt dat de kwaliteit van de vragen gewaarborgd wordt, door het spel in balans te brengen met eigen opdrachten en vragen.

Voorbeeld traject Custom made game outdoor

  • maken van het script
  • content aanleveren
  • maken van de tour/game
  • testen en feedback
  • lanceren van de tour/game

Samenwerkingsfunctie

Tijdens het maken het spel maken wij gebruik van een Collaborate functie. Hiermee kunnen wij je toegang geven tot de back-end van het spel. Je kunt hiermee direct vragen creëren en implementeren in de game. Op deze manier verkorten we het proces door het niet eindeloos uitwisselen van e-mails, het bijvoegen van Word-documenten, enzovoort.

Resultaten

Als je wilt, kun je de resultaten (antwoorden, foto’s en video’s) tijdens de custom made game outdoor te volgen en achteraf in een online overzicht makkelijk terug vinden. Dit is ideaal om het spel naderhand te bespreken, scores inzichtelijk te maken of de foto’s te bekijken.

Prijs Custom made game outdoor

De kosten zijn opgebouwd uit vaste opstartkosten plus een prijs per deelnemer.

Opstartkosten, 15 - 20 vragen

  • v.a. 5 min. tot 3 uur
  • 15 - 5000

350 Excl. BTW (423,50 incl. BTW)

Prijs per deelnemer

  • v.a. 5 min. tot 3 uur
  • 15 - 5000

25,95 p.p. Excl. BTW (31,40 incl. BTW)

Wat anderen van ons vinden

Geweldige evenementenlocatie, top personeel die alles goed uitleggen. Ook erg lekker eten van de barbecue.
Niels Vahlkamp
Niels Vahlkamp
1701096851
Interessante bijeenkomst gehad met collega's op deze locatie. Midden in de stad heb je toch het gevoel dat even helemaal weg bent. De plek leent zich goed voor teambuilding, de activiteiten kunnen passend worden gemaakt op de vraag van het team. Complimenten.
Super dag gehad met ons team! Erg leuke games en tijdens het hele proces van offerte tot boeking super begeleid door Rene. Ook op de dag zelf goede uitleg en gastvrijheid. Kan het andere bedrijven zeker aanraden!
Super gezellige middag gehad! Personeel was heel vriendelijk & alle spellen werden duidelijk uitgelegd. Buiten dat konden wij ook overal meteen terecht (geen wachtijden). Zeker een aanrader!
Lex Roos
Lex Roos
1701079543
Super leuk evenemententerrein met tal van verschillende mogelijkheden.
Ralf Fenne
Ralf Fenne
1701079273
Idealne miejsce na imprezy firmowe. Profesjonalna obsługa, wszystko zorganizowane perfekcyjnie.Pyszne jedzenie.
Domi Nika
Domi Nika
1701075581
Bedankt Daan, mijn collega’s en ik hebben een hele leuke dag gehad!!Alles was tiptop geregeld!Volgende keer weer een uitje via UP Events
Laura Storm
Laura Storm
1700995063
Top dag gehad onder goede begeleiding van Melle de Graaf
Fantastisch geholpen door enthousiaste begeleider Melle. Bedankt voor deze fantastische ervaring. Ik raad het zeker aan
js_loader