Custom made game outdoor

custom made gps game outdoor amsterdam
  • Gamification
  • Stadsspel
  • Buiten
  • Vanaf 15

Custom made game outdoor

Een Custom made game outdoor is een gepersonaliseerd outdoor gameTijdens de Custom made game outdoor van UP Events creëren we een interactief spel dat met jullie eigen input samengesteld wordt. Hierdoor krijgt het spel een persoonlijke touch, waardoor de deelnemers met nog meer plezier en enthousiasme de strijd met elkaar aan gaan.

De Custom made game outdoor is een activiteit voor teams van 5-8 personen. Door middel van het gebruik van een tablet gaan de teams de vragen en opdrachten beantwoorden, raadsels oplossen en clues vinden om als winnaar uit de strijd te komen. De teams krijgen vragen door te lopen langs verschillende GPS-punten en zo proberen zoveel mogelijk punten te scoren. Het speelveld van het spel is afhankelijk van jullie keuze. Dit kan een stadscentrum of een park in nabije omgeving zijn. Het tijdstip en aantal deelnemers is geheel aan jouw wensen aan te passen. Grote groepen, kleine groepen; het maakt allemaal niet uit.

De vragen en opdrachten in de game worden op maat gemaakt. We gebruiken vaste spelelementen om de deelnemers op een speelse manier tot een echt team te maken. Bovendien raken ze bekend met de omgeving. We integreren de visie, kernwaarden, bedrijfscultuur, producten en informelere aspecten van een organisatie maar vergeten zeker niet het fun gehalte. Denk aan leuke weetjes, ludieke foto opdrachten. De mogelijkheden zijn zeer divers. De deelnemers hebben op deze manier plezier en komen tot mooie inzichten.

Keywords: op maat, plezier en fun, serious gaming, betrokkenheid, bedrijfskernwaarden, teambuilding

Wat is er onder andere mogelijk

  • Open en multiplechoicevragen
  • Open vragen, waar deelnemers hun visie op een vraagstuk kunnen geven
  • Vragen waarbij ze een foto of video als antwoord moeten invoeren
  • Vragen over een foto of video die in beeld tevoorschijn komen
  • After answer clues: bij goed beantwoorde vragen ontvang je extra informatie (bijvoorbeeld letters, waar je bij de finish een eindwoord of zin moet raden)

Voorbeeldvragen

  • Welke UP Events collega zien we in zijn jonge jaren afgebeeld op bovenstaande foto?
  • Hoeveel nationaliteiten zijn er actief bij UP Events?
  • Maak een foto waarop jullie op een creatieve manier de kernwaarden van UP Events uitbeelden

Bij het goed beantwoorden van deze vraag in de cutom made game indoor, ontvangen jullie een letter voor het eindwoord!

  • Vorm een zin met 6 woorden die allemaal met de U van UP Events beginnen
  • Jullie hebben het eindpunt bereikt, probeer met de letters, die je verzameld hebt bij het goed beantwoorden van de vragen, het eindwoord te raden!

HINT: Don’t be wrong!

  • Je begeeft je nu op de ‘Magere Brug’ in Amsterdam. Waar vindt deze naam zijn oorsprong? (multiplechoice)

UP Events zorgt dat de kwaliteit van de vragen gewaarborgd wordt, door het spel in balans te brengen met eigen opdrachten en vragen.

Voorbeeld traject Custom made game outdoor

  • maken van het script
  • content aanleveren
  • maken van de tour/game
  • testen en feedback
  • lanceren van de tour/game

Samenwerkingsfunctie

Tijdens het maken het spel maken wij gebruik van een Collaborate functie. Hiermee kunnen wij je toegang geven tot de back-end van het spel. Je kunt hiermee direct vragen creëren en implementeren in de game. Op deze manier verkorten we het proces door het niet eindeloos uitwisselen van e-mails, het bijvoegen van Word-documenten, enzovoort.

Resultaten

Als je wilt, kun je de resultaten (antwoorden, foto’s en video’s) tijdens de custom made game outdoor te volgen en achteraf in een online overzicht makkelijk terug vinden. Dit is ideaal om het spel naderhand te bespreken, scores inzichtelijk te maken of de foto’s te bekijken.

Prijs Custom made game outdoor

De kosten zijn opgebouwd uit vaste opstartkosten plus een prijs per deelnemer.

Opstartkosten, 15 - 20 vragen

  • v.a. 5 min. tot 3 uur
  • 15 - 5000

250 Excl. BTW (302,50 incl. BTW)

Prijs per deelnemer

  • v.a. 5 min. tot 3 uur
  • 15 - 5000

25,95 p.p. Excl. BTW (31,40 incl. BTW)

Wat anderen van ons vinden

Lea Boneh
Lea Boneh
1686067963
Had a great day hosted by puk, going full survival mode with rob, and it felt like the hunger games when shooting each other with bow and arrow. Super fun team event! Thanks a lot!
Lars de Jager
Lars de Jager
1686065138
Puk - host - awesome!Rob - Robinson games - amazing!Milan - archery tag - blown away!Thank you for the day!!
Robert Sędzik
Robert Sędzik
1686064966
Puk, Rob and Milan were excellent!
Paulina Lipska
Paulina Lipska
1686064851
Thijs Engberink
Thijs Engberink
1686063073
Bram Gerrits
Bram Gerrits
1686054920
We played Laser Tag and it was so much fun! Highly recommend. Staff is super friendly and accomodating
Sol Caetano
Sol Caetano
1686039082
Had a blast at UP Events today! I enjoyed 30 minutes of laser tag with my colleagues, I loved the arena and we had fun the whole time. Big thanks to Stijn for helping us organise our amazing activity. Would recommend UP Events to anyone!!!
Muy divertido y agradable para grupos de amigos o trabajo, sobre todo cuando el buen tiempo acompaña y permite disfrutar 100% de todo el recinto y actividades. El catálogo de opciones es muy amplio y bien organizado, lugar espacioso para no entorpecerse entre distintos grupos; lo peor, quizá, la dependencia del coche para llegar y, sobre todo, la comida, para mi gusto excesivamente simple y no especialmente sabrosa.
David Marsán
David Marsán
1685973059
js_loader